Menu

ASONANCE (VYPRODÁNO)

Čtvrtek 8.10. / 19:30 / Koncert

Skupina Asonance patří k nejstarším skupinám působícím na české folkové scéně – její vznik se datuje až do roku 1976. Skupina patří k uznávaným interpretům irských a skotských balad, tanců a instrumentálních skladeb jako jsou reel, jig nebo hornpipe.

Na podzim roku 2016 oslavila skupina již 40 let své existence. Za tuto dobu vydala deset alb: jeden živý záznam koncertu a devět alb studiových (řadových). Posledním zatím vydaným albem je Tesař z Nazareta (2014). Skupina aktuálně působí v sestavě Jan Lašťovička (umělecký vedoucí, kytara, elektrická kytara, buzuki, irské loketní dudy, vokály, české texty všech písní), Hana Horká (zpěv, perkuse), Klára Lašťovičková (zpěv, flétny), Blanka Lašťovičková (zpěv, bodhrán, perkuse), Jan Ráb (housle), Roman Slaboch (zpěv, perkuse), Petr Bohuslav (zpěv, kytara, mandolína), Luboš Pick (baskytara, kytara, buzuki, vokály), Mirko Rokyta (klávesové nástroje, vokály), Daniela Vránová (flétna) a Jan Doležal (bicí).

——————

V souladu s rozhodnutím vlády o nouzovém stavu a o podmínkách pro provozování kulturních akcí jsme byli nuceni zrušit první náhradní termín koncertu ASONANCE dne 29.5.2020. Podařilo se nám dohodnout náhradní termín na podzim a koncert se tedy uskuteční ve čtvrtek 8. října 2020 od 19:30. Děkujeme za pochopení.

Zakoupené vstupenky Vám budou platit na nový říjnový termín. V případě dotazů se prosím obracejte na prodejce lístků GoOut a to na email info@goout.cz

Za KD Mlejn,

Lucie Rezková