Menu

Talent Awards 2020 (ZRUŠENO)

Sobota 25.4. / 16:00 / Různé

V souvislosti s rozhodnutím vlády ze dne 10.3.2020 jsme nuceni zrušit plánovaný galavečer TALENT AWARDS 2020 v sobotu dne 25. dubna 2020.

Oficiální zpráva organizátorů Talent Awards:

Již známe jména vítězů 13.ročníku Talent Awards! Všem vítězům blahopřejeme!

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR Z DATA 10.3.2020 O ZÁKAZU KONÁNÍ SPOLEČENSKÝCH AKCÍ S POČTEM VÍCE JAK 100 OSOB KVŮLI ŠÍŘÍCÍ SE EPIDEMII KORONAVIRU, DOVOLUJEME SI VÁM OZNÁMIT, ŽE SLAVNOSTNÍ GALAVEČER TALENT AWARDS 2020 SE K DATU 25.4.2020 RUŠÍ!!!
NÁHRADNÍ TERMÍN KONÁNÍ GALAVEČERA BUDE UPŘESNĚNÝ PO UKONČENÍ NAŘÍZENÍ A EPIDEMIE.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI!

*

*

*

13.ročník mezinárodní a celorepublikové soutěže pro talenty z oblasti kultury, sportu a umění pro oblast: ČR, Slovenska, země EU a státy mimo členství EU.

Talent Awards je svým formátem jeden z největších evropských soutěžních projektů představující taneční, sportovní a uměleckou scénu. Hledá talenty každého pohlaví, všech věkových kategorii. Soutěž je rozdělená do jednotlivých kategorií  a dle disciplín. V Talent Awards naleznou své uplatnění, jak úplní amatéři, tak i profesionální experti (tyto kategorie jsou odděleny). Soutěž je výjimečná tím, že nabízí uplatnění talentů ze všech škol, center, středisek … Cílem soutěže je nalezení nových talentů v jednotlivých oborech a otevření bran do světa nových možností.

Po celou dobu soutěže, ale i po ukončení 13.ročníku, budou „nové talenty“ propagováni a získají možnost uplatnění jejich umění či sportu v rámci různých projektů, programů a partnerských akcích. Zviditelnění se dočkají nejen soutěžící, ale i jejich trenéři, choreografové, lektoři … Důležitým a zásadním rysem soutěže je naprostá loajalita a spravedlnost. Soutěže se nesmí účastnit soutěžní tým Talent Awards, pořadatel soutěže, klientela společnosti ním školená, absolventi školy. Tím se nabízí naprosto všem rovnoměrný podíl na soutěži a díky profesionálnímu obsazení porotci v soutěži, nalezení nových tváří a talentů.

Více informací naleznete u pořadatele akce zde.