Menu

COP 2.4.2020 – ZRUŠENO

Čtvrtek 2.4. / 19:30 / Koncert
Vážení diváci,
po dohodě s kapelou COP a s ohledem k vývoji situace nouzového stavu v ČR jsme se koncert dne 2.4.2020 rozhodli zrušit a to bohužel bez náhrady.
*
Pokud máte zakoupeny lístky přes internet (prodejce GoOut), pak Vám budou peníze navráceny automaticky na účet, ze kterého jste lístky platili (lhůta na navráceni je 7-14 dnů). Pokud jste lístky zakoupili v KD Mlejn na pokladně, budou Vám peníze navráceny na recepci, až bude KD Mlejn opět otevřen. Prosím ponechejte si lístky do té doby u sebe (nejlépe vytisknuté pro lepší identifikaci).
*
Děkujeme za pochopení,
za KD Mlejn, Lucie Rezková

 


Speciální koncert populární bluegrassové skupiny COP z Plzně v čele s Mišou Leichtem, který u nás ve Mlejně oslaví 2. dubna své narozeniny!

COP vznikl v roce 1978 a hned od počátku své existence slavil četné úspěchy. V roce 1980 vyhrál v té době nejprestižnější cenu PORTA a v roce 1981 si úspěch zopakoval. V letech 1982-83 většina členů kapely emigrovala do USA a Kanady. Z celé sestavy zůstal pouze Miša Leicht, který má hlavni zásluhu na vzkříšení souboru. V roce 1991 přicházi na svět první copácké album a do dnešního dne jich má na svém kontě již deset. Skupina COP se díky své poularitě stala pravidelným hostem všech významných hudebních přehlídek v naši republice i v zahraničí. V roce 2002 COP získal “Anděla”, trofej České hudební akademie (obdoba Grammy), za oblast Folk & Country.

http://www.copmusic.cz/