Menu

Ochutnávka z podzimního programu

Podívejte se, na co můžete do Mlejna zajít, až se vrátíte od moře, z chat, hor a lesů… aneb poodhalujeme podzimní program:

Nestihli jste červnovou premiéru nového představení stodůleckého ochotnického divadla D13? Další možnost máte 21. září.  Pokud dáváte přednost hudebním akcím, můžete v září do Mlejna zavítat na play off Skutečné ligy 2018.

V neděli 7. října startují pravidelná odpolední divadelní představení pro děti. Těšit se můžete na soubor T601, vyhlášené Buchty a loutky nebo na poetické představení Mauglí Divadla U staré herečky. Jednou z hlavních hudebních událostí podzimu bude koncert skupiny Fleret se Zuzanou Šulákovou a přijedou i První dámy Pacifiku.

Vstupenky na zářijové a říjnové akce budou v předprodeji od konce srpna.

V týdnu od 8. října také začínají pravidelné kurzy pro děti i dospělé. Jejich přehled najdete zde. Po prázdninách se také nanovo rozjede program pro školy a školky, akce si můžete rezervovat už nyní.

ZÁŘÍ

3.-6.9.

Skutečná liga 2018 – play off I. část

17.-20.9.

Skutečná liga 2018 – play off II. část

21. 9. v 19:30

Dokonalá svatba / D13

Dort je již objednán, kostel zamluven a hotelové apartmá připraveno. Vše vypadá dokonale, až na jeden „malý“ detail…

ŘÍJEN

7.10. v 15:00

Tajemství jabloně / T601 

Andy je smutná, protože nemá žádnou babičku. Jednoho dne se ale na větvi její oblíbené jabloně babička objeví. A hned taková, co vlastní kouzelnou kabelku, jezdí v autě schopném proměnit se v cokoliv na světě a v bláznivých nápadech se jí nikdo nevyrovná! Loutková pohádka plná písniček pro malé i velké.

11. 10.

Koncert skupiny Fleret se Zuzanou Šulákovou

14.10. v 15:00

Kocour v botách / Buchty a loutky

Žili byli tři bratři a tatínek jim nechal dědictví… Nejstarší syn dostal mlýn, prostřední peníze a nejmladší, hm,
na toho zbyl jen kocour. Cha chá, jen obyčejný kocour? Ale pozor, on tak docela obyčejný není, on totiž mluví!
Nevěříte? Tak se přijďte podívat! Volně na motivy knihy Charlese Perraulta.

18. 10.

První dámy Pacifiku v pořadu Jak je neznáte… 

19. 10. v 19:30

Mezi řečí (The Between ProjeKt) / Cie des Pieds Perchés

Jsou přátelé na Facebooku naši skuteční přátelé? Je lajk opravdu jednotkou štěstí a úspěchu? Jak moc pravdivé je to, co postujeme? Co má společného post a pošta? Akrobatická komedie o sociálních sítích.

21. 10. v 15:00

Mauglí / Divadlo U staré herečky

Na motivy Knih džunglí Rudyarda Kiplinga. Inscenace, v které je místo slov akce. Mauglí – to je indická džungle, divoké šelmy, zákeřní plazi, ztracené dítě a jedna housenka…