Menu

DIVADLO BUŘT: Velikonoce

Středa 8.4. / 10:00 / Pro MŠ a I. stupeň ZŠ

Divadlo Buřt uvádí velikonoční představení „Velikonoce“

Divadlo Buřt se ve spolupráci s KD Mlejn rozhodlo, že letos oslaví Velikonoce představením, které není určeno jen dětem ale všem, kteří se chtějí něco dozvědět, zasmát se a přijít na jiné než všední myšlenky!

Velikonoce jsou prastarým svátkem, který je, nebo spíše býval, plný tradic. Dnes už tradice kolem Velikonoc pomalu mizí a lidé už snad ani nevědí, co je to prachobyčejná řehtačka. Pojďme společně objevit kouzlo Velikonočních svátků, jarních zvyků a poznat jejich zapomenutá tajemství. Vždyť oslavy jara bývaly v lidové tradici ty nejdůležitější! Vše, co je s těmito svátky a jarním obdobím spojené, můžete shlédnout v představení divadla Buřt „Velikonoce“. Ale pozor! Divadlo Buřt se nebojí legrace a kontaktu s diváky, takže je velmi pravděpodobné, že představení bude trochu neobyčejné a nejspíš si v něm také zahrajete!
Těšíme se na Vás!

Hraje: Radek Daniel Pokorný

Vhodné pro: Pro MŠ a I. stupeň ZŠ

O divadle: Divadlo Buřt založil Radek před více jak osmi lety. Ve své dramaturgii čerpá z poznatků své pedagogické praxe a mnoha zkušeností s herectvím, improvizací a klaunérií. Divák tedy vidí živé divadlo, které se neustále mění a přizpůsobuje reakcím publika. Je výrazný svou nenucenou interakcí s divákem. Využívá loutky, předměty a svůj tělesný výraz. Ve svých představeních hledá hloubku věci tak, aby nešlo jen o ploché představení pro děti, ale aby si s sebou divák z představení mohl odnést v sobě i něco navíc. V současné době je na repertoáru divadla zhruba sedm stálých představení od klasičtějších inscenací až po ty více netradiční. Divadlo Buřt spolupracuje i s hudebníky a hereckými hosty, kteří se podílejí na jednotlivých kusech. V současnosti můžete představení divadla Buřt navštívit v Kulturním domě Mlejn na Stodůlkách, ale i jinde po místech zemích českých.
Tak tedy nasbuřtěnou!

Rezervace představení

Toto představení můžete rezervovat přes webooker.cz.