Menu

Mini cirkus

SEMESTR JARO 2022 – od 22.3.2022 každé úterý v čase 10:00-11:00 (kurz obsahuje 15 lekcí)

Mini cirkus je určen dětem od 18 měsíců do tří let a jejich dospělákům. Malí cirkusáci by už měli umět chodit, aby si kurz pořádně užili. V kurzu je kladen důraz na hravost a zábavu a tak si malí (a velcí) cirkusáci možná ani neuvědomují, že pracují na zpevnění středu těla, zlepšení koordinace pohybů a trénují hrubou, ale i jemnou motoriku. To vše za pomoci her a rozličného cirkusového náčiní. Přiměřeně věku malých účastníků zapojíme také závěrečné relaxace či vzájemné masáže.

 

Lektorka Jana Ada se různým cirkusovým disciplínám věnuje s přestávkami již asi deset let. Poslední čtyři roky nejčastěji a nejraději “cirkusí” se svými dětmi a snaží se jim předat něco ze svého koníčku. Nejraději s nimi dělá “párovou akrobacii”, nebrání se ale ani tomu je “pověsit” na hrazdu nebo šálu.

PRVNÍ LEKCE: 22.3.2022
POSLEDNÍ LEKCE: 28.6.2022

Kurz pro (pra)rodiče s dětmi od 18 měsíců

LEKTORKA:

Jana Ada Kubíčková (KD Mlejn si vyhrazuje právo na změnu lektorů z důvodu nepředvídatelných událostí)

 

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ:

KD Mlejn – Kovářova 4, Praha 13 – vstup přes RECEPCI (zadní vchod vedle knihovny)

 

CENA A ZPŮSOB PLATBY:

2.250,- Kč za jeden semestr. Cena je za dvojici (pra)rodič a dítě.

 

PŘIHLÁŠENÍ: Jako studenta přihlaste dospěláka. Po přihlášení Vám dorazí automatický potvrzovací email s podklady k platbě. Ta musí být provedena do 10 dnů od registrace. Prosím dodržujte tento termín, raději i s rezervou pro převod peněz do cizí banky. Nezaplacení kurzisté mohou být odhlášeni. Platbu lze uskutečnit v hotovosti nebo kartou na Recepci KD Mlejn nebo převodem na účet číslo 2802130148/2010 (do zprávy pro příjemce vypište jméno kurzisty a název kurzu). Kurzista má zajištěno místo po přihlášení ve Webookeru a uhrazení platby dle automatické výzvy, která bude odeslána na Váš e-mail. Přihlásit se můžete nejpozději měsíc po zahájení kurzu.

 

Věnujte pozornost Provoznímu řádu: https://mlejn.webooker.eu/TermsAndConditions

 

KONTAKT NA KOORDINÁTORKU KURZŮ:

MgA. Zuzana Drábová
zuzana.mlejn@gmail.com
mobil: +420 608 111 516

Přihlášení ke kurzu

Na tento kurz se můžete přihlásit přes webooker.cz.