Menu

Keramika

KERAMICKÉ KURZY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Keramické kurzy pod vedením zkušené lektorky, vhodné od cca 5 let. Každý školní rok je završený výstavou keramiky ve foyer Mlejna při příležitosti Mlejnské akademie.

LEKTORKA

Iva Snopková – má za sebou více než 20 letou praxi keramických kurzů i táborů. Zabývá se výrobou točené a modelované keramiky – džbány, mísy, vázy, plastiky, amfory. Kromě klasické keramiky zvládá i techniku drátovaní, tkaní, malby na sklo, ozdoby engobou aj.

Kontakt na lektorku: +420 734 487 635

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

Kurzy keramiky probíhají v KD MLEJN – Kovářova 4, Praha 13. Vstup do keramické dílny najdete mezi Hlavním vchodem a Restaurací.

Lekce probíhají ve středu a ve čtvrtek odpoledne, děti i dospělí. Aktuální rozvrh naleznete ve Webookeru.

CENA, ZPŮSOB PLATBY

2.000,- Kč … děti do 18 let (sourozenci 1.700,- Kč za každé dítě)
2.800,- Kč … dospělí
Platbu proveďte v hotovosti na recepci KD Mlejn (www.mlejn.cz) nebo převodem na účet č. 2300326968/2010 (VS není potřeba, pouze do zprávy pro příjemce uveďte jméno kurzisty a kurz). Splatnost je 10 dnů od přihlášení na kurz.

PŘIHLÁŠENÍ

Pokud máte zájem o lekce keramiky, spojte se prosím přímo s lektorkou Ivou Snopkovou (+420 734 487 635). Zjistíte obsazenost kurzů a domluvíte se na první hodině. Přihlášení pak dokončíte pomocí papírové přihlášky, kterou záskáte na hodině, nebo se zaregistrujete online přes Webookeru. Je možné nastoupit i během školního roku. Kurzovné Vám bude vypočítáno dle aktuálního měsíce.

Přihlášení ke kurzu

Na tento kurz se můžete přihlásit přes webooker.cz.