Menu

Lidé ze Mlejna

Ředitelka KD Mlejn, o. p. s.

Ekonomika

 MgA. Dagmar Bednáriková

email: divadlo@mlejn.cz

email: mlejn@me.com

Skype: divadlomlejn

*

*

*

Recepce: ve všední dny v čase 14:00–18:00

email recepce:info@mlejn.cz

mobil recepce: +420 777 710 666

*

Fakturace

email fakturace: fakturace@mlejn.cz

*

Hudební pořady, Hudební kurzy, Propagace KD Mlejn, o. p. s.

MgA. Lucie Rezková

email: lucie@mlejn.cz

mobil: +420 777 702 641

*

*

*

*

*

Programy a pohybové kurzy pro děti a mládež & Programy pro školy

BcA. Zuzana Drábová

email: zuzana@mlejn.cz

mobil kurzy: +420 608 111 516

*

*

*

*

Cirkus Mlejn – kurzy, akrobacie pro dospělé

Mgr. Eva Roškaňuková

(externí spolupráce)

email: cirkus@mlejn.cz

mobil: +420 731 416 427

*

*

*

*

Cirkus Mlejn – umělecká vedoucí, Festival Fun Fatale

MgA. Eliška Brtnická

(externí spolupráce)

email: elis.brtn@seznam.cz

mobil: +420 608 711 892

*

*

*

*

Klub Lučinka, provoz baru ve foyer

Bc. Šárka Křížková

(externí spolupráce)

mobil: +420 775 333 264

*

*

*

*

*

Spolkový dům Stodůlky

Hana Zemanová

(technické zajištění akcí)

email: spolkovydumstodulky@gmail.com

mobil: +420 602 292 945

*

*

*

*

Klub Porta Praha

Marie Navrátilová

(externí spolupráce)

email: amunka@mlejn.cz

mobil: +420 608 027 143

Skype:amunka

*

*

*

Vedoucí provozu, technik – světla, light design

Vlado Veleta

mobil: +420 608 027 431

email: technika@mlejn.cz

*

*

*

*

*

Technik, fotograf

Vojtěch Brtnický

(část.externí spolupráce)

email: vojtech@mlejn.cz

*

*

*

*

*

Technik – zvuk

Bohuslav Navrátil

(externí spolupráce)

mobil: +420 602 851 630

*

*

*

*

*