Menu

Lidé ze Mlejna

Ředitelka KD Mlejn, o. p. s.

Ekonomika

 MgA. Dagmar Bednáriková

mail: divadlo@mlejn.cz

mail: mlejn@me.com

Skype: divadlomlejn

*

*

*

Recepce

mail recepce: info@mlejn.cz

mobil recepce: +420 777 710 666

*

Fakturace

mail fakturace: fakturace@mlejn.cz

*

Hudební pořady, Hudební kurzy, Propagace KD Mlejn, o. p. s.

MgA. Lucie Rezková

mail: lucie@mlejn.cz

mobil: +420 777 702 641

*

*

*

*

*

Programy a pohybové kurzy pro děti a mládež

BcA. Zuzana Drábová

mail: zuzana@mlejn.cz

mobil školy: +420 777 765 544

mobil kurzy: +420 608 111 516

*

*

*

*

Cirkus Mlejn – kurzy, akrobacie pro dospělé

Mgr. Eva Roškaňuková

(externí spolupráce)

mail: cirkus@mlejn.cz

mobil: +420 731 416 427

*

*

*

*

Cirkus Mlejn – umělecká vedoucí, Festival Fun Fatale

MgA. Eliška Brtnická

(externí spolupráce)

mail: elis.brtn@seznam.cz

mobil: +420 608 711 892

*

*

*

*

Klub Lučinka, provoz baru ve foyer

Bc. Šárka Křížková

(externí spolupráce)

mail: sarka@mlejn.cz

mobil: +420 775 333 264

*

*

*

*

Klub Porta Praha

Marie Navrátilová

(externí spolupráce)

mail: amunka@mlejn.cz

mobil: +420 608 027 143

Skype:amunka

*

*

*

Vedoucí provozu, technik – světla, light design

Vlado Veleta

mobil: +420 608 027 431

mail: technika@mlejn.cz

*

*

*

*

*

Technik, fotograf

Vojtěch Brtnický

(část.externí spolupráce)

mail: vojtech@mlejn.cz

*

*

*

*

*

Technik – zvuk

Bohuslav Navrátil

(externí spolupráce)

mobil: +420 602 851 630

*

*

*

*

*