Kontakty

KD Mlejn, o. p. s.

Kovářova 1615/4

155 00 Praha 5 - Stodůlky

IČ 27452581, DIČ CZ27452581

Bankovní spojení:

č.ú. 2300326968 / 2010 (FIO banka)

 

Budovy


KD MLEJN

Kovářova 1615/4, Praha 5 - Stodůlky

 

Správa budovy

IKON

+420 774 757 916

(Půjčování golfových holí v letní sezóně.)

 

Doprava:

Metro B do stanice Luka a 7 min. pěšky

nebo autobusem 174 do zastávky Kovářova.

 

 

 

 

 

 

 


50°2'56.004"N 14°19'0.408"E

 

SPOLKOVÝ DŮM


Spolkový dům, K Vidouli 727, Praha 5 - Stodůlky

 

Technické zajištění akcí 

Marie Navrátilová

+420 608 027 143

Jiří Štýs

+420 777 714 280

 

Doprava:

Metro B do stanice Luka a 7 min.

a autobusem 174 do zastávky Mládí.

 

50°03'08.6"N 14°19'36.1"E


 

Restaurace Mlejn

Otvírací doba denně: 11:00 - 23:00 hod

Mobil: +420 737 378 710     
Email: restaurace.mlejn@centrum.cz


 

Ředitelka

Divadlo

Festival Fun Fatale

Cirkus Mlejn - produkce

pronájmy, spolupořadatelství 

 

 

MgA. Dagmar Bednáriková
mail divadlo@mlejn.cz
mail mlejn@me.com
Skype: divadlomlejn


Recepce, provoz

Tereza Hrazdírová

Recepce
mail info@mlejn.cz

mobil: +420 777 710 666
Skype: pokladnamlejn

 

Kurzy - hudební, výtvarné a dětské pohybové

Klub Lučinka

Bc. Šárka Křížková

Kurzy

mail sarka@mlejn.cz

mobil: +420 608 111 516

 

Účtárna

Propagace

Mezinárodní projekty, EVS

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Iva Kohoutová
mobil: +420 608 027 431
mail iva@mlejn.cz

Jevištní technik 

 

 

 

 

 

 

Jaromír Sluka
mail technika@mlejn.cz
mobil: +420 736 785 545

 

 

Light design, jevištní technik

Vlado Veleta
mail technika@mlejn.cz

Dětské programy

Hedvika Zýková
mail hedvika@mlejn.cz

 

KLUB PORTA PRAHA

Koncerty 

Provoz Spolkového domu

 

 

 

 

 

Marie Navrátilová
mail amunka@mlejn.cz
mobil: +420 608 027 143
Skype:amunka

(extení spolupráce)

CIRKUS MLEJN

umělecká vedoucí

Festival Fun Fatale

 

 

 

 

 

 

MgA. Eliška Brtnická
mail elis.brtn@seznam.cz
mobil: +420 608 711 892

(externí spolupráce)

 

Kurzy Cirkusu Mlejn

akrobacie pro dospělé

 

Mgr. Eva Roškaňuková

mail cirkus@mlejn.cz

mobil: +420 731 416 427

(externí spolupráce)

Propagace - fotograf

Jevištní technik

 

 

 

 

 

 

Vojtěch Brtnický
mail brtnicky@gmail.com

(externí spolupráce)

 

 

Technika - zvuk

 

 

 

 

 

 

Bohuslav Navrátil
mobil: +420 602 851 630

(externí spolupráce)